Пошук
Close this search box.

Смерть школяра у Суботцях: мама загиблого вважає, що справу затягують

Смерть школяра у Суботцях: мама загиблого вважає, що справу затягують

Смерть школяра у Суботцях: мама загиблого вважає, що справу затягують

Знам’янський міськрайонний суд розглядає кримінальну справу щодо смерті 10-класника у Суботцівській школі, що на Кіровоградщині. Батьки хлопця вважають, що справу затягують.

Джерела: Єдиний державний реєстр судових рішень, коментар Ольги Косик виданню “Формат”.

Нагадаємо, 15 липня 2024 року у підвалі Суботцівської школи 16-річного хлопця ударило струмом під час користування шліфувальною машинкою. Неповнолітнього залучили до ремонту підвального приміщення.

Слідчі скерували до суду обвинувальні акти щодо колишнього директора ліцею та вчительки історії, яка також обіймає посаду практичного психолога.

Розгляд справи

Підготовче засідання за обвинувальними актами Знам’янський суд провів 18 травня. Тоді суд прийняв до розгляду обвинувачення двох осіб та цивільний позов потерпілих про стягнення з обвинувачених моральної шкоди у розмірі 15 000 000 гривень.

Дату розгляду справи обрали 28 травня. Як повідомила “Формату” мама загиблого хлопця Ольга Косик, розгляд перенесли на 23 червня, оскільки адвокат одного з обвинувачених брав участь в іншому судовому засіданні.

Затягування справи?

За інформацією Ольги Косик, у суді 23 червня чергове засідання призначили на 9 липня, проте знову перенесли на 3 вересня через клопотання адвоката обвинуваченого. Батьки хлопця вважають, що справу затягують.

Обвинувачених по черзі запитували чи визнаю вони вину. Відповідь була ні. Як для нас, батьків, це ніж в поранене серце. З їхньої сторони ні вибачень, ні совісті. Вже декілька разів переносили справу, бо їхій адвокат не може бути присутнім. А ще вони хочуть повторний розгляд справи, тому що, на їхню думку, не всі свідки опитані, – сказала Ольга Косик.

Як писав “Формат” у лютому 2026 року, у справі допитали чотирьох неповолітніх свідків.

Колишнього директора школи та вчительку обвинувачують у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило смерть неповнолітнього. Санкція статті передбачає від 3 до 5 років ув’язнення.

Читайте також: Не підвищуватимуть тариф на вивезення сміття у Кропивницькому

Фото: Суспільне Кропивницький

 

 

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Підпишись на нас