Керівника КП “Кетрисанівське” у Кропивницькому районі підозрюють в організації незаконного видобутку водних ресурсів.
Джерела: Нацполіція в області, Єдиний державний реєстр судових рішень.
За інформацією поліції, комунальне підприємство здійснювало забір води з 30 свердловин, не маючи для цього дозвільних документів. Упродовж серпня-грудня 2025 року КП “викачало” понад 60 тисяч кубометрів води, яку постачали жителям Кетрисанівської громади.
Збитки державі оцінили у понад 12,6 мільйона гривень.
Директору КП “Кетрисанівське” повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Читайте також: Проїхав на “червоний”: у Кропивницькому у ДТП травмувалися четверо людей
Фото: умовне з відкритих джерел
