У Новоукраїнському районі на Кіровоградщині поліція затримала місцевого мешканця за зберігання боєприпасів.
Про це повідомили у Нацполіції в області.
Правоохоронці встановили, що 46-річний чоловік зберігав вдома два корпуси гранат, запал до них, а також близько 200 набоїв. Знахідки виявили під час обшуку.
Фігуранта затримали та повідомили йому про підозру у незаконному поводженні зі зброєю.
Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.
Читайте також: Збитки понад 1,2 мільярда гривень: у незаконному видобутку граніту поблизу Кропивницького підозрюють керуючого підприємством
