Пошук
Close this search box.

В Олександрійській громаді затримали трьох агентів, які підпалювали військові пікапи

В Олександрійській громаді затримали трьох агентів, які підпалювали військові пікапи

В Олександрійській громаді затримали трьох агентів, які підпалювали військові пікапи

В Олександрійській громаді, що на Кіровоградщині, затримали двох молодиків та дівчину, які підпалювали військові пікапи.

Про це повідомили у СБУ в області.

Фігуранти погодились на пропозицію ворожих спецслужб за гроші вчиняти підпали та диверсії.

Деталі справи

Як встановила СБУ, агенти рф підпалили два військові пікапи, які проходили технічне обслуговування в Олександрійському районі після виконання бойових завдань на фронті.

Крім того, зловмисники планували виготовити вибухівку, щоб закласти її під залізничні колії для підриву електропоїзду.

Співробітники завчасно запобігли скоєнню подальших диверсій.

Перешкоджання ЗСУ

Трьом фігуранта повідомили про підозри у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та умисному знищенні майна, шляхом підпалу.

Підозрюваним загрожує до 10 років ув’язнення.

Читайте також: Зеленський призначив стипендії двом призерам Дефлімпійських ігор з Кіровоградщини

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Підпишись на нас