Прокурори на Кіровоградщині повідомили про підозру арбітражному керуючому — ліквідатору одного з відкритих акціонерних товариств щодо незаконного видобутку граніту поблизу Кропивницького.
Про це повідомили у Кіровоградській обласній прокуратурі.
Йдеться про користування надрами на Сухокліївському родовищі.
За даними слідства, попри закінчення спецдозволу на родовищі продовжили видобуток граніту під виглядом проведення робіт із ліквідації небезпечних ділянок кар’єру.
За кілька років там провели щонайменше 12 вибухових робіт та видобуто понад 375 тисяч кубометрів корисних копалин.
Як встановили експерти, збитки склали 1 мільярд 255 мільйонів гривень.
Читьайте також: Посадовицю “Інгульської шахти” судили за фіктивне бронювання чоловіків

