У Помічній Новоукраїнського району від отруєння нітратами з колодязної води померла 9-денна дівчинка.
Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.
“Швидка” доправила постраждалу до реанімаційного відділення однієї з лікарень Новоукраїнського району. Рівень метгемоглобіну в крові дівчинки становив 83%. Попри зусилля лікарів, дитина померла.
Фахівці встановили, що дитина перебувала на штучному вигодовуванні. Дослідження води із індивідуального колодязя родини показали, що концентрація нітратів перевищувала норму майже 22 рази.
Це вже четвертий випадок водно-нітратної метгемоглобінемії в області від початку року.
Читайте також: Смерть школяра у Суботцях: мама загиблого вважає, що справу затягують
