Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

В’ячеслав Вандрашек звернувся до обласної ради із заявою добровільно виконати рішення суду

в'ячеслав вандрашек

В’ячеслав Вандрашек звернувся до Кіровоградської обласної ради із заявою добровільно виконати рішення суду про поновлення його на посаді директора театру “корифеїв”. Про це він повідомив у коментарі “Формату” сьогодні, 30 квітня.

Пресслужба обласної ради зазначила, що для виконання рішення суду я маю звернутися до облради із заявою. Цікавився у виконавчій службі, де відповіли, що потреби у цьому немає. Проте, якщо для обласної ради крім рішення суду потрібна ще моя заява, то я її направлю, – прокоментував В’ячеслав Вандрашек.

Рішенням суду його поновили на посаді директора театру від 30 квітня, проте сьогодні В’ячеслава Вандрашека не допустили на робоче місце. Він з цього приводу він звернувся до поліції, а також готує матеріали до виконавчої служби.

Як зазначили в обласній раді, виконання рішення про поновлення на посаді В’ячеслава Вандрашека буде здійснено з дотриманням процедури та у спосіб, які передбачені чинним законодавством.

Разом із тим, наразі проголошені лише вступна та резолютивна частини рішення. Крім того, сам В’ячеслав Вандрашек не звертався до Кіровоградської обласної ради з заявою про добровільне виконання зазначеного судового рішення, – йдеться також у повідомленні обласної ради.

Керуючий справами обласної ради Павло Топчій пояснив, що дотримання процедури вимагає видачу розпорядження голови обласної ради про поновлення В’ячеслава Вандрашека та звільнення Сергія Корнієнка, який відсторонений від виконання обов’язків. Заяву В’ячеслава Вандрашека наразі зареєстрували.

Читайте також: На Кіровоградщині підрядник нажився на ремонті сільської школи

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Поділитися:

Підпишись на нас