У Знам’янці, що на Кіровоградщині, правоохоронці повідомили про підозру 47-річному чоловікові, який самовільно зайняв ділянку у заповіднику.
Джерела: Нацполіція в області, Кіровоградська обласна прокуратура.
Що встановила прокуратура
За інформацією правоохоронців, чоловік самовільно огородив частину заповідника “Дуби-велетні”, фактично приєднавши ділянку до суміжної, якою користується дружина.
Крім цього, за допомогою спецтехніки він спиляв та пошкодив дерева, а також завдав шкоди землям ботанічної пам’ятки. Сума збитків склала понад 1,8 мільйона гривень.
Наразі фігуранту вручили три підозри за самовільне зайняття земельної ділянки в охоронній зоні, незаконну порубка дерев на території об’єкта природно-заповідного фонду та умисне пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду.
Йому загрожує до 7 років ув’язнення.
ДОПОВНЕНО
30 років ділянка була занедбаною
Забудовник у Знам’янці відреагував на кримінальну справу про захоплення земель заповідника.
Знам’янський підприємець Віктор Корж розповів про земельну ділянку, яку він нібито самовільно захопив та знищив на ній дерева і траву.
За його словами, йдеться про територію колишнього літнього кінотеатру, яка десятиліттями була занедбаною. Він розповів, що офіційно взяв ділянку в оренду на 49 років.
“Були погодження, технічні умови, сесії, підписи, документи. І за цей час не було жодного зауваження, обмеження чи слова, що територія нібито є природно-заповідним фондом”, – написав Віктор.
Підприємець зазначив, що він понад 10 років у будівельному бізнесі та планував створити на цій ділянці SPA-комплекс.
Читайте також: Понад 600 сонячних панелей отримала Компаніївська громада від Чехії
Фото: Кіровоградська обласна прокуратура
