Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

SHTORM_header_banner_new

В обласній раді розглядають нову кандидатуру на посаду директора Кіровоградської “екстренки”

андрій табачук

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд розглядає нову кандидатуру на посаду гендиректора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області. Очолити заклад може депутат облради Андрій Табачук.

Як пояснив Юрій Дрозд, завтра, 14 червня, на сесії обласної ради голосуватимуть за призначення Андрія Табачука на посаду директора Знам’янської бальнеологічної лікарні, а тому депутати вирішать чи “відпускати” його на нову посаду.

Він показав гарні результати у бальнеологічній лікарні, а тому я хотів би, щоб він, як хороший менеджер, був у Центрі. Та це вирішуватимуть депутати завтра на сесії, – зазначив у коментарі “Формату” голова облради.

Попередній керівник обласної “екстренки”, якого відсторонили від роботи, Олександр Ярошенко написав заяву на звільнення. Про це він розповів “Формату” сьогодні, 13 червня.

НАГАДАЄМО:

Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович 11 червня подав на розгляд обласної ради проєкт рішення про розірвання трудового договору з Олександром Ярошенком через корупційне правопорушення. Як писав “Формат”, обласна рада вже реєструвала 5 жовтня 2023 року проєкт рішення щодо звільнення керівника Центру за невідповідність займаній посаді.

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Підпишись на нас