У селищі Олександрівка, що на Кіровоградщині, легковик врізався у паркан. Двоє людей травмувалися.
Про це повідомили у ДСНС в області.
Аварія сталася вчора, 21 червня, близько 21-ї години вечора.
Попередньо, легковий автомобіль врізався в огорожу приватного будинку. Травмувалися водій та пасажир автівки.
Внаслідок ДТП водія затисло у пошкодженому легковику. Його деблокували рятувальники. Обох чоловіків госпіталізували до лікарні.
Інформація оновлюється та доповнюється.
Читайте також: Посадовицю “Інгульської шахти” судили за фіктивне бронювання чоловіків
