Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

Рятувальники показали наслідки ворожої атаки на Кіровоградщині (ФОТО)

атаки на кіровоградщині

На території Олександрійського району Кіровоградської області, де зафіксовані руйнування внаслідок ворожої ракетної атаки, працюють рятувальники.

За інформацією управління ДСНС в області, руйнувань зазнали 13 приватних будинків та 38 гаражів. Два гаражі зруйновано повністю. Як писав “Формат”, внаслідок ракетного удару постраждала 8-річна дитина.

Начальник ОВА Андрій Райкович поінформував, що зранку розпочала роботу комісія, яка проводить обстеження та встановлює ступінь пошкоджень. Також він закликав зменшити споживання електроенергії.

Окремо звертаюсь до бізнесу, підприємців! Рекомендую обмежити використання електроенергії за рахунок вимкнення рекламних вивісок, зовнішньої підсвітки, зменшення інтенсивності освітлення торгових залів, – зазначив Андрій Райкович.

Світловодський міський голова Андрій Маліцький, у свою чергу, закликав громадян повідомляти про пошкодження житла на телефон гарячої лінії виконкому: 068 045 21 55.

За інформацією ОКВП “Дніпро-Кіровоград” через обстріл в Олександрії, Знам’янці та Кропивницькому буде знижений тиск подачі води. У Світловодську водопостачання призупинили до 19:00.

Фото: ДСНС в області, сайт Світловодськ

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Поділитися:

Підпишись на нас