Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

Понад 2 мільйони витратять на «піар» облрада, ОВА та Кропивницька міськрада

кропивницька міськрада

2 мільйони 573 тисячі гривень витратять на висвітлення своєї діяльності обласна рада, обласна військова адміністрація та Кропивницька міськрада. Про це повідомляє «Пульс».

Найбільше коштів на «піар» використає міська рада, а саме 1 мільйон 673 тисячі гривень. З них 500 тисяч отримають сайти «Гречка» і «Кіровоград-24», 373 тисячі заплатять газетам «21-й канал» та «Україна Центр», а також 800 тисяч – «Телерадіокомпанія TTV».

Обласна рада провела закупівлю на висвітлення діяльності керівництва та депутатського корпусу на загальну суму 600 тисяч гривень. Співпрацю мають налагодити з сайтами «Тусовка», «Гречка», «Дозор», «Точка Доступу» й «Кіровоград 24», газетами «Україна-Центр», «Новомиргородщина», «Честь хлібороба», «Сільське життя», «Маловисківські вісті», «Новоукраїнські новини», «Придніпров’я» і «Світловодськ вечірній» та телебаченням «Телерадіокомпанія TTV».

Також Управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності ОДА уклало договір щодо висвітлення діяльності влади на телебаченні «Телерадіокомпанія TTV» на суму 300 тисяч гривень.

Читайте також: За виготовлення документації для реконструкції Знам’янської лікарні заплатили тричі

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Поділитися:

Підпишись на нас