Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

На Кіровоградщині покарали чоловіка, який незаконно “зливав” інформацію про українську авіацію

незаконно

До умовного терміну засудили чоловіка з Кіровоградщини, який у Телеграмі незаконно поширював інформацію про рух авіації на військовому аеродромі “Канатове”. Покарання призначив Кіровський районний суд 25 березня.

Суд довів, що з травня 2023 року мешканець Кропивницького писав про пересування техніки ЗСУ у Телеграм-каналі “Любитель портвейна”. Зокрема, на повідомлення одного з кристувачів “На украине немного было опытных летчиков на момент сво…” чоловік повідомив інформацію про розташування та рух Збройних Сил України на аеродромі “Канатове”, який розташований на Кіровоградщині.

Обвинувачений “зливав” дані також у відповідь на інші дописи учасників групи, зокрема: “Россия придумала способ противодействия ракетам Storm S…”, “То єсть, самолёты у них єсть?”, “На понлю мощность, какие аеродромы работаю”, “Авиация противника уведена с аэродромов юга 404 на запад…” та інші.

Чоловік активно поширював інформацію про рух авіації протягом 5 місяців. Він свою вину визнав.

Суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та звільнив від відбування покарання з іспитовим терміном на 3 роки. Також засудженому заборонено залишати межі Кропивницького без дозволу суду.

Читайте також: На Кіровоградщині судитимуть керівника підприємства за розкрадання на ремонті доріг

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Поділитися:

Підпишись на нас