Пошук
Close this search box.

ФОРМАТ

Депутатів Кропивницької міськради відправлять до Німеччини та Великої Британії для обміну досвідом

депутатів кропивницької

Чотирьох депутатів Кропивницької міської ради планують відрядити до Німеччини та Великої Британії для обміну досвідом. Відповідні проєкти рішень виконавчого комітету опублікувала міська рада.

Депутати Михайло Бєжан та Василь Рубан перебуватимуть у місті Крефельд з 22 квітня по 10 травня, з метою вивчення досвіду роботи підприємств комунальної галузі німецького міста. Також відрядження пов’язано з оформленням документів для передачі Кропивницькій громаді каналопромивної машини.

Олександр Шамардін відправиться до Магдебурга (Німеччина) для зустрічі з представниками муніципалітету міста та європейськими партнерами. Він знайомитиметься з досвідом у сфері транспорту та налагоджуватиме співпрацю щодо підтримки ЗСУ. Візит триватиме місяць з 13 квітня по 13 травня.

Також з 15 квітня по 20 травня депутат Рафаел Санасарян відвідуватиме Лондон для участі у круглому столі, на запрошення компанії ALPINE CROWN (EUROPE) LTD. Він здійснить візит з метою обміну досвідом у потенційній співпраці у сфері оборони, захисту прав військових та впровадження соціальних проєктів.

Читайте також: Кропивницьких комунальників залучать до будівництва фортифікаційних споруд у Запорізькій області

Поділитися новиною:

Facebook
Telegram
Twitter

Поділитися:

Підпишись на нас